Když je doma těsno

31. července 2013 v 8:32 | neverbeanother |  Zprávy ze života

Bydlení v rodinném domě s mámou a sestrou je celkem fajn.

Velký je tak akorát, nic přehnaného a malý taky není.

Navíc už téměř rok mi v něm skoro každý den dělá společnost můj drahý- tím se pobyt v našem domě stává ještě příjemnějším.

Prostě všechno šlape jako hodinky. Nebo alespoň šlapalo.


Pár posledních dnů se na nás valí jeden trapas za druhým.
Minulý týden nám při intimní ( naštěstí ne až tak moc intimní ) chvilce vešla máma do koupelny. Fajn, naše chyba, měli jsme se zamknout. Díkybohu neviděla nic, co by ji nějak pohoršilo.

Jiný den zase chtěla nicnetušící ( prý nevěděla, že přítel už je u nás ) vejít do mého pokoje, kde už probíhala trochu intimnější chvilka. Jakmile vzala za kliku, dveře se neotevřely, byly samozřejmě zamčené. A máma samozřejmě hned věděla, která bije.
A aby toho nebylo málo, drahý včera zaspal do práce. Mamka nás v rámci jeho dobré pověsti v práci přišla budit, což by nebylo nijak strašné, kdybych zrovna tu noc nespala nahoře bez. ( Bylo vážně příšerné vedro )
Jediné štěstí, že jsem byla jakžtakž schovaná pod peřinou , ačkoliv to podlě mě stejně bylo poznat.

Takže tolik o nešťastných sexuálních náhodách u nás doma. Zdá se, že když zákon schválnosti spustí, je náš baráček najednou takhle malý. Snad to brzy odezní a všechno se vrátí do normálu, nerada uvádím sebe nebo ostatní do trapných situací. ( Tímto se omlouvám, mami )

Ještě dobrá zpráva na závěr. Drahého rodiče odletěli v sobotu do teplých krajin, tím pádem máme ještě celý týden byt pro sebe. Jejich byt je mimochodem vážně moc pěkný. Jeho máma si dost potrpí na svíčky, vonné tyčinky a různé ozdůbky ve velkém množství. Takže hned když otevřete dveře, praští vás do nosu příjemná vůně. Je to roztomilé.
Vlastně celý jejich byt je takový útulný, je mi tam fajn.

Jeho máma se ale asi občas buď hodně nudí nebo je posedlá přeskládáváním věcí v přítelově pokoji. Pokaždé když tam totiž přijdu, nic není tam, kde minule. Prostě věc, která byla na poličce vlevo je vpravo a ta, co byla vpravo je zase vlevo. Takto čachruje i s dárkama, které má drahý ode mě. Není to divný?

Třeba je v tom nějaký tajný systém. Každopádně, kdyby mi tohle prováděla moje máma dávno by už bylo po mně.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 malaika-hatia malaika-hatia | Web | 31. července 2013 v 8:56 | Reagovat

Bez takových trapásků by to ale nešlo, když je tolik lidí v domě, a pořád se nestalo nic tak strašnýho, tak držím palce, ať se ani nestane :D

2 Lu.Blueberry Lu.Blueberry | Web | 12. srpna 2013 v 7:52 | Reagovat

Ehm, ehm...Sexuální trapasy -.-" Jak já je nenávidím... :-x  :-|

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama