O nás bez nás

17. září 2013 v 9:43 | neverbeanother |  Stěžuju si
Před chvílí jsem dokončila svůj slavný rozvrh. Tvoření kombinované formy je sice o něco jednodušší než u klasiky, ale i přesto jsem měla chvilkama pocit, že je veškerá technika proti mně.

Vyšlo to tak, že mám školu každé pondělí, což mi velkou radost neudělalo kvůli potencionální práci. Na druhou stranu mi vyučování začíná až odpoledne, takže by se to možná s budoucím zaměstnavatelem dalo nějak vyjednat- uvidíme. Všechno záleží na lidech.

A lidi prostě nejsou normální, jinak si vážně nedokážu vysvětlit jejich chování. Aspoň některých. Tak se plynně dostanu k mému aktuálnímu šéfíkovi na brigádě. Velmi zvláštní muž. V restauračce, kde pracuju vaří, takže se s ním vidívám denně.
Je to ten typ člověka, který se s vámi baví jako nejlepší kamarád, říká vám různé věci, které by si mohl odpustit, ptá se vás na různé věci, aby vypadal jako nejmilejší šéf na světě. Jakmile se mu ale zatemní mozek a dostane tu svou náladu, umí se chovat jako idiot století. Nechci na něj házet úplnou špínu- je fakt, že v některých věcech je shovívavý a snaží se vyjít vstříc. Ale ty jeho nálady mě vždycky vytočí k nepříčetnosti.
Ano, správně, mluvím o něčem konkrétním.

Asi před měsícem jsem psala o tom, jaký jsem měla hrozný den a že jsem v práci rozbila vázu. Bylo nad slunce jasné, že téma váza se v mém životě ještě otevře, jelikož šéf se umí krásně vyžívat v tom, když někdo něco zpacká. Občas mám pocit, že na to vyloženě čeká. Tu vázu jsem si měla zaplatit , což beru, byla to moje chyba. Při všech starostech se školou, zápisem, rozvrhem jsem na ni ale dočista zapomněla. To myslím vážně, nechtěla jsem se vyhnout tomu, abych musela investovat 300 korun do nové. Nedělám ze sebe boháče, ale určitě by mě to nezruinovalo.
Měla jsem si to nejspíš hlídat sama, ale když už jsem na to zapomněla, šéf měl možnost mi to připomenout. Skutečně měl, jelikož tam trávím každý den. Ale to by nebyl jeho styl.

Musel počkat až po sakra dlouhé době na jeden jediný den (včera) vypadnu do školy a téma váza otevřít před mými kolegyňkami. To je přece nejlepší bavit se o někom a řešit jeho problémy, když u toho není, že jo. To je opravdu jeho specialita, přede mnou taky několikrát řešil věci zase o holkách, já mu na to vždycky řeknu, že to není moje věc. Holky na něj prý koukaly s pusou dokořán a samozřejmě mě hned po smsce informovaly. Prý nezapomněl důležitě zmínit, že dneska dělám zadarmo, protože on tu vázu už samozřejmě koupil. A třešnička na závěr: vypadá to, že ze sebe bude dělat i posledního spravedlivého, jelikož prý ještě podotknul, že koupil levnější, než tu co jsem rozbila.

Skvělé šéfe, díky moc za ty dary. Ještě byste se mohl naučit ve svých 37 letech říkat lidem- zvlášť zaměstnancům něco rovnou a ne za jejich zády.

Takže jistě rozumíte tomu, že se dnes do práce obzvlášť těším :-D

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kačí* Kačí* | E-mail | Web | 17. září 2013 v 10:02 | Reagovat

Gratuluji k rozvrhu! :D snad se to pak nějak zvládne i s tou prací :)
Každopádně přesně tohle řešení za zády nesnáším.. nechápu, jestli to těm lidem dělá dobře, "pomluvit" tě u ostatních a vyjít z toho jako ten největší frajer, nebo co.. fakt nevím :D

2 malaika-hatia malaika-hatia | Web | 17. září 2013 v 19:49 | Reagovat

Naprosto s tebou soucítím, je to od něj hnusný.. Jen se vyvztekej a bude to zase dobrý. :) Jeho ta nálada přejde a tebe naštvání taky, a všechno bude zase "normální". :)

3 monbella monbella | Web | 18. září 2013 v 18:07 | Reagovat

To je teda se s velkym S, jako jak rikas, mel to resit s tebou a jeste mimo ostatni... Zda se mi podrazackej, doufej ze najdes lepci flek! Jinak k rozvrhu se jako denni student nevyjadruju :D

4 neverbeanother neverbeanother | Web | 20. září 2013 v 8:40 | Reagovat

[1]: Dííky, doufám, musí se to nějak zvládnout :) a mu to dobře dělá, tím jsem si naprosto jistá, každý si holt dělá dobře jinak :-D

[2]: Už jsem se myslím vyvztekala dostatečně, nálada ho sice přešla ale stejně..je takovej no. To je lepší neřešit, už ho nezměníme :-D

[3]: Taky doufám, že co nejdřív něco najdu :-) jako denní to máte náročnější na docházku no, ale já si myslím to samostudium taky užiju :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama