Z pohádky do hádky

8. září 2013 v 10:47 | neverbeanother |  Zprávy ze života
Nikdy nic neplánujte. Čím hezčí plány máte, tím víc se to nějak pohnojí.
Fajn, ne vždycky.

Tak jako s mým drahým. Chtěli jsme po dlouhé době super volný víkend, místo toho jsme se v pátek navečer pohádali, což teda super rozhodně nebylo. Samozřejmě to nevzniklo kvůli ničemu vážnému- klasika. Začalo to nevinným rýpáním a změnilo se to v takovou tu hádku u které si po půl hodině dohadování říkáte : "Sakra, proč to vůbec začalo? "
A jak je u hádek zvykem, ke konci už ten počáteční důvod nezná ani jeden, ke konci už ten důvod ani nikoho nezajímá, protože se řeší už úplně jiné věci. Nabaluje se to jedno na druhé. Něčím to začne, ale končí to výčtem všeho, čím jste partnera za celou dobu vztahu naštvali nebo čím naštval on vás.
Ještě k tomu se tohle událo na party, proto jsme se taktně přesunuli ven. Sice to od začátku byla zvláštní party, myslím že na ni nikdo neměl náladu, ale i tak, nemusíme všem dělat divadlo. Taky jsem ostatním nechtěla kazit iluzi o tom, že tvoříme ideální pár. Nebo sobě?

Vyříkávali jsme si to tedy hezky venku v romantické atmosféře pouličních světel. Nutno dodat, že jsem na sobě měla riflové kraťásky, takže jsem se ke všemu ještě klepala zimou. Pak už mi bylo jasné, že se zábava nerozproudí v žádném případě, spíš jsem se obávala toho, že dojde k nějaké katastrofě. Zašla jsem si tedy pro kabelku a jeli jsme taxíkem k nám.

Z naplánované romantické noci nabité erotikou sešlo velmi rychle. O sexu jsme ani nemluvili, natož abychom jej provozovali. :-D
Ráno to o moc lepší nebylo, celý další den se táhnul v dozvucích naší superzbytečné hádky. Nikdo nějak nechtěl udělat vstřícný krok. Kdybych cítila, že za to fakt můžu já, sebrala bych se, nasypala bych si popel na hlavu a bylo by vystaráno. Já měla pocit, že ryl spíš on do mě, proto jsem to nechtěla udělat. Já jsem si stála za svým, on si stál za svým.
Z pohádkového víkendu zbyla jen podivná sobota s lehce depresivním nádechem.

Dnes už je to lepší. Sice je teprve dopoledne, ale podle všeho by se to zhoršovat nemělo. Taky jsme si na večer naplánovali usmiřovací večeři, tak doufám, že už žádné další vášně nevzplanou. Snad jen ty sexuální. :-D

Včera jsem kromě hádaní se začala číst poslední díl Fifty Shades. Moc jsem se na něj těšila, ale po čtyřiceti prvních stránkách jsem nabyla dojmu, že tohle už bude mít s realitou jen málo společného. Každopádně ho dočtu, když už jsem přečetla první dva dotáhnu to do konce. Třeba mě to úplně nezklame. Je to zvláštní knížka. Ačkoli si u jejího čtení plně uvědomuju, že autorčina slovní zásoba není bůhvíjaká, děj těžce pokulhává, stejně ji nemůžu odložit. Líbí se mi to vyjádření citů a bezmezné lásky k tomu druhému. Ovšem těžko říct, zda mě to bude bavit ještě dalších 600 stran.

Zatím se tedy mějte a držte mi pěsti v záležitosti "Život bez hádek" . :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 -M -M | Web | 8. září 2013 v 12:38 | Reagovat

Tak takové hádky znám. :-D Začne to malou drobností a ještě za ten den se dozvím, co všechno jsem kdy udělala špatně. Přeji hezké usmíření. :-D :-)

2 monbella monbella | Web | 8. září 2013 v 14:27 | Reagovat

Jo takhle to také máme, hádka kvůli prkotině a pak nikdo nechce ustoupit, protože během hádky bylo naházeno tolik dalšího co v nás delší dobu vřelo, že vztek ne a ne ustoupit :D No musím se přiznat, že jsem až moc tvrdohlavá a většinou se musí omlouvat on, což mi taky často vyčítá, ale já se polepším a naučím se taky sypat popel na hlavu - nakopla jsi mě díky! :-) Jo jinak to my si jdem každý domů a do rána jsme většinou ok, nedovedu si představit jak bychom to řešili bydlet spolu :D

3 Kačí* Kačí* | E-mail | Web | 9. září 2013 v 9:17 | Reagovat

Tohle přesně znám, když pak už ani nevím, proč se hádám, ale nechci "ustoupit", protože jsem přece nebyla ta, kdo to celé začal.. je to hrozné :D.. Ale ono to přejde a uvidíš, že usmíření bude určitě stát za to :)

4 J@ckie J@ckie | Web | 9. září 2013 v 12:15 | Reagovat

díky za gratulaci:)
s fify shades jsem mela podobne pocity a zkritiovala jsem to:/
preju hezke usmirovani:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama