Relationshit?

4. října 2013 v 7:42 | neverbeanother |  Zprávy ze života
Šla jsem opravdu do sebe a začala jsem s plněním nějakých věcí do školy, ať se mi toho pak nenakupí hodně najednou. Ne že bych to zase nějak přeháněla, ale i tak je to podle mě dobrý začátek.


Na brigádě máme novou posilu. Bude chodit místo mě pondělky, takže se s ní moc potkávat nebudu. Nebo možná ano, pokud to bude pokračovat jako tento týden, kdy byla za mě v pondělí a pak se mnou ještě ve středu a včera. Druhá kolegyně si vzala dva dny volna, nejspíš se cítila přepracovaná :-D . Mně osobně je celkem jedno s kým pracuju i když každá má jiné výhody. S jednou si pokecám, ale zase se víc nalítám, protože je pomalejší, s druhou to odsejpá jedna báseň, ale zase nemáme moc společných témat. Člověk si nevybere.
Tuhle novou slečnu znám, takže jsem věděla do čeho jdu, akorát jsem se trochu bála jestli bude stíhat ty fofry. Byla šikovná, takže všechno proběhlo hladce a bez psychické újmy.

Tu se mi pak na konci směny snažila trochu způsobit, když se pustila do debaty o vztazích. Z drbů a dalších řečí, které se po městě vedou vím, že chodila dlouhou dobu s klukem, který ji začal zničehonic podvádět (samozřejmě by to do něj nikdo neřekl) a jí se najednou zhroutil svět. Je fakt, že zrovna ona si to nezaslouží, zdá se jako milá holka. Jenže takové věci se prostě dějí. Pořád. K mému překvapení to chtěla řešit, protože o tom znenadání začala mluvit. Říkala, že se před rokem rozešli, ale pořád se schází, jsou spolu, nejsou (jistě všichni víme, jak to myslela) , prostě vztah na nic- podle mě.
Taky se zmínila, že by se k němu chtěla vrátit (což nechápu, z toho co jsem pochytila z ní dělal totální blbku delší dobu, ale láska je asi láska), ale on se nějak nemá k tomu dát tenhle vztah opět do kupy. Prý neví co chce, navíc ta holka se kterou jí zahýbal z jeho života úplně nezmizela. Dívala se na mě a evidentně čekala na můj názor a já, která mám názor asi na všechno, jsem najednou nebyla schopná jí k tomu něco kloudného říct. Za prvé ji dobře neznám a přišlo mi, že by to měla řešit s nějakou bližší kamarádkou a za druhé jsem nechápala její přístup. Já bych takový podraz nerozdýchala a už vůbec bych o nějaké další šanci neuvažovala. Tak to cítím teď, ale je pravda, že jsem se v takové situaci nikdy neocitla, takže ani pořádně nevím jaké to je. Proto jsem se necítila kompetentní jí radit. Ale svůj názor, že se zachoval jako pitomec a ať si tu šanci ještě rozmyslí, jsem jí řekla.

Tenhle rozhovor ve mně zase zanechal pochybnosti. Co když se mi to taky stane? Co když si drahý po čase najde někoho jiného a mně zbydou jen oči pro pláč? Ne že by mi někdy zavdal důvod si to myslet, ale občas je těžké věřit, když se kolem vás tolik vztahů rozpadá. Navíc já jsem značně pochybovačný člověk, kterého pořád provází obavy. Další z věcí, kterou nesnáším. Ale je mi to jasné, kdo se bojí nesmí do lesa. To bych mohla být do smrti sama, kdybych se toho měla tak bát.

Člověk přece nikdy neví, co ho čeká. A stát se může cokoliv. Budiž mi útěchou dlouholeté vztahy, které se obejdou bez lhaní, nevěr a dalších zvěrstev.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 malaika-hatia malaika-hatia | Web | 4. října 2013 v 8:57 | Reagovat

Tohle se, jak píšeš, občas prostě stává.. Neznamená to, že se to stane každému. :) Já si tím prošla. Myslím, že se ten jeho jeden úlet nedá srovnávat s nějakou dlouhodobější záležitostí, ale ten pohled na něj se pak změnil a už jsem si nebyla jistá ničím. Proto tu holku taky absolutně nechápu.
Ale ty se tím netrap. :) Ne dokud k tomu v nejhorším případě nedojde. :D Jsou to zbytečné starosti. :)

2 Chica con sueños Chica con sueños | Web | 4. října 2013 v 13:32 | Reagovat

Taky už musím začít dělat věci do školy, protože za měsíc mám odevzdat asi 2 seminárky, do toho si musím vést deník z exkurzí a já ještě nic nezačala, ale tento víkend začnu :D fakt! :D
Opravdu jsem někdy ráda, že jsem svobodná a tyhle stavy a otázky jdou mimo mě :D

3 Bloud. Well Bloud. Bloud. Well Bloud. | E-mail | Web | 5. října 2013 v 16:43 | Reagovat

Ten obrázek v záhlaví nebo jak se tomu říká je sexy!:)

4 neverbeanother neverbeanother | Web | 6. října 2013 v 10:59 | Reagovat

[1]: Máš pravdu, zbytečné si s tím dělat hlavu, dokud se nic neděje :)

[2]: Jojo seminárky to moc dobře znám :D a vidíš, ty to řešit nemusíš, aspoň máš o nějaké starosti míň...zatím :-D

[3]: Dííky ;-)

5 Kačí* Kačí* | E-mail | Web | 6. října 2013 v 20:15 | Reagovat

Takové to "co když" je zkrátka u všeho a kdyby se tím člověk měl zabývat, tak se asi utrápí :).. hlavní je, co je teď :).. ale jinak tě chápu, taky mívám takové pochybnosti, holt to k tomu asi trošku patří..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama