I´m OK

12. listopadu 2013 v 7:41 | neverbeanother |  Zprávy ze života
Víkend byl nakonec pěkný ; ačkoliv by to nikdo nečekal.
Aspoň já rozhodně ne.

V pátek jsem se vrátila ze školy k večeru a v sobotu ráno jsem šla na brigádu. Na té jsem tentokrát sice nebyla 11 hodin (Bože díky) , ale i tak jsem to brala jako nějaký ten čas k dobru, za který bychom s drahým mohli vychladnout. A to se naštěstí stalo, tudíž nám nic nebránilo v užití dlouho plánované večeře. Do téhle restaurace chodím moc ráda, vypadá to tam pěkně, parádně vaří a je tam příjemná atmosféra. Pokud se Vám zdá, že příliš často komentuju atmosféry určitých míst nebo všelijaké nálady, je to tak :-D . Z nějakého důvodu na mě tyto věci hodně působí, někdy bohužel víc, než bych potřebovala. Jsem poměrně hodně ovlivnitelná takovými faktory. Počasí, nálada ve společnosti, atmosféra. Někde to může být sebevíc vyšperkované a cítím se tam nesvá, jinde to nemusí být tak parádní a jsem jako ryba ve vodě. Možná je to výhoda, mně je to občas spíše na obtíž. Když se zničehonic začnete cítit špatně či se vám nálada změní z minuty na minutu, připadáte si opravdu jako cvok. Určitě to takhle prožívá moc lidí, jen by mě zajímalo, jestli tak intenzivně.

V neděli jsem pár hodin strávila nad učením a jelikož jsem včera měla volný den, snažila jsem se v tom pokračovat. A co se týče mého vztahu, ten byl ušetřen. S drahým už zase cvrlikáme jako dvě hrdličky; jakoby se čtvrtek ani nestal. To jsou teda extrémy.

Jinak v sobotu hodlám navštívit svou drahou rodinku- bábi, dědu, strejčky, tetičky, sestřenky a bratrance. Naposledy jsem je viděla v srpnu, takže jsem zhodnotila, že by to asi stálo za to. Přece jenom je trochu trapné si tam přijet jen pro dárky na Vánoce. Tak zase za půl roku, nashle! To nejde. Navíc teď by to mohlo být speciální v tom, že by se tam se mnou vypravil drahý. Ještě tam nebyl a tím byl doposud o mou famílii ochuzen. Nijak jsem ho tam s sebou netahala, pořád mi to přišlo brzy a vlastně ani teď pořádně nevím, zda je to brzy nebo pozdě, akorát či co. Chodíme spolu rok a dva měsíce (je to už něco přes dva měsíce, ale nejsem si jistá, jestli je tato informace pro Vás tolik zásadní). Taky jsem ho tam nebrala z toho důvodu, že vydržet ve společnosti mé rodinky není vždycky tak jednoduchý úkol. Nechci vypadat jak nevděčná vnučka a neteřinka, zbožňuju je, ale znáte to. Nerada bych, aby měl nějakou újmu, potom by si mě třeba nechtěl vzít a nic by nešlo podle plánu, že jo :-D .
Tak jsem zvědavá, jak to nakonec dopadne, zatím dělá drahý hrdinu, ale kdoví jestli mu s blížící se sobotou neklesne (haha) odvaha.

Tak se zatím mějte a přeju úspěšný týden!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 thedreamy thedreamy | Web | 12. listopadu 2013 v 22:34 | Reagovat

Tak to jsem ráda, že jste zase na té správné společné vlně, dá- li se to tak říct :)
Atmosféra mě taky ovlivňuje, ale ne vždycky si to uvědomím. Jakože třeba najednou cítím, že to není ono, i když nemám důvod to tak brát a až zpětně mi dojde, že to bylo atmosférou. Je to trošku otravný, máš pravdu, ale zase je to občas fajn, některý věci si dokážeme víc užít :)

2 Kačí* Kačí* | E-mail | Web | 16. listopadu 2013 v 11:41 | Reagovat

Jsem ráda, že už je mezi vámi zase vše v pořádku :).. stejně, bývají to hádky kvůli totálním kravinám a přitom jsou tolik nepříjemné,že? :D
S tou atmosférou jsi mi nasadila trošku brouka do hlavy - určitě to tak je, ale já se nad tím popravdě nikdy nezamýšlela, slovo atmosféra jsem použila naposled možná tak někdy ve čtvrťáku v popisování obrázků k maturitě :D.. takže teď třeba začnu :)..
A jinak doufám, že ta návštěva rodinky dopadne dobře a tvůj plán bude moci dál bezchybně pokračovat :D :))

3 malaika-hatia malaika-hatia | Web | 16. listopadu 2013 v 17:58 | Reagovat

To je super, že jste se tak krásně usmířili, mám z vás radost. :-D
Já jsem na tom s vnímáním okolí stejně. Beru to spíš jako výhodu. Sice občas sama sobě připadám jako cvok, ale umění radovat se z maličkostí je někdy vážně k nezaplacení. :)
S rodinou mám taky podobný strach. :D Ale určitě je zbytečný, dopadne to dobře. :) Nebo teda doufám, že to dopadlo dobře. :-D

4 Beautiful sick mind Beautiful sick mind | Web | 18. listopadu 2013 v 23:52 | Reagovat

Gratuluju k překonání krize! =)) ale to tak nějak ke vztahům prostě patří.. ;)
jinak co se týče atmoféry, myslím, že vím celkem jistě, že to mám stejně tak.
Někdy je to prostě jen otázka nálady a vkusu, ale jindy je v tom nohem víc ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama