Potíže v ráji?

8. listopadu 2013 v 9:05 | neverbeanother |  Zprávy ze života
Vstala jsem s pochmurnou náladou. Není to jenom tak, jak se mi občas stává, tentokrát to svůj důvod má.


Včera jsme se s drahým pohádali. Přestože příčinou byla naprostá malichernost (nutno dodat, že MOJE malichernost), nemám z ní vůbec dobrý pocit a celkem mě to vzalo. Poslední dobou bývám často nakrklá, nepříjemná, vybíjím si svoji špatnou náladu na ostatních. Nejčastěji bohužel na něm, protože s ním trávím nejvíce času. I když teď se to dost omezilo mojí školou, brigádou a koneckonců i jeho prací. Nevím co se se mnou děje- všechno si beru osobně, mám pocit, že je každá maličkost mířená proti mojí osobě, že si všichni myslí, že nestojím za nic. Ale můžu po nich chtít, aby si mysleli něco jiného, když já sama mám o sobě takové mínění?

Třeba je to jenom nějaká podzimní depka, třeba ne. Já nevím. Nechci o něho přijít, chci na našem vztahu pracovat, budovat ho. Vím, že už to nikdy nebude takové jako na začátku, čas všechno otupí a ikdyž se toho bojím, začínám si tyto věci připouštět. Děsí mě, že to fantastické okouzlení a vzrušení jednou pomine úplně a zbydu mu jen já. Obyčejná holka, kterou už zná jako svý boty- žádná novinka (ačkoliv mám pocit, že zatím ho neustále překvapuju, bohužel se obávám, že ne vždy příjemně) . A nebo to okouzlení pominout nemusí? Dokáže si ho vůbec někdo v dlouhodobém vztahu udržet?

Zatím ale riskuju akorát to, že se naštve a najde si nějakou milou sympatickou slečnu, která ho nebude pořád komandovat. Takovou, jakou jsem byla já na začátku našeho vztahu. Tak vidím, že to asi nebude jenom procházka růžovým sadem. Aspoň se zatím neřítíme rovnýma nohama do stereotypu, ovšem vztah, který by byl kořeněný častými hádkami, by taky za moc nestál.

Na zítra jsme měli naplánovaný krásný večer v nejlepší pizzerii v okolí. Těšila jsem se na to dva týdny jako malá holka a teď mi ta představa akorát tak mizí před očima. Mám zlost. Nejradši bych se pořádně vyvztekala, máchala kolem sebe rukama nohama. Vykřičela. Vybrečela. Možná?

Vypadá to ale, že na to nebudu mít dostatek času, jedu totiž vyjímečně do školy i dnes. Dvakrát se mi nechce, ale aspoň se rozptýlím. A vzhledem k tomu, že se vrátím až večer, nebudu se tím celý den užírat. Anebo to dopadne tak, že budu sedět ve třídě s tupým výrazem a nebudu vnímat nic jiného než svoje pošahané myšlenky.

Ach jo!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 malaika-hatia malaika-hatia | Web | 8. listopadu 2013 v 16:35 | Reagovat

Jednou za čas asi prostě musí přijít nějaká ta krize. Třeba za to vážně může podzim. Ono to deštivé a studené počasí na náladě moc nepřidává. A i kdyby ne, určitě to brzo zase přejde. :-)
Všechno zlé je k něčemu dobré. Až se to všechno urovná, budeš třeba ještě spokojenější. :-)
Ať vám ten hezký večer vyjde. :)

2 Beautiful sick mind Beautiful sick mind | Web | 10. listopadu 2013 v 10:51 | Reagovat

To zní jako můj naprosto běžný premenstruační syndrom v praxi =D neboj se, to se zase srovná =)) a není to jen tak nějaký klišé, opravdu je to jenom přechodné. Znám to jak z vlastní zkušenosti, tak z okolí.
Jen s tím udržením dlouhodobého stále jiskřivého vztahu si nejsem úplně jistá. Třeba to jde, ale mě se to nikdy nepodařilo, to je asi ten důvod, proč jsem na delší dobu na všechny vztahy totálně zanevřela. Radši jsem si nezávazně užívala toho počátečního jiskření a motýlků v břiše, než aby skončila ve stereotypu s "kamarádem v teplákách" se kterým spím.
Ale mě neposlouchej. Já jsem starej cynik.
Držím palce, aby se vaše problémy v ráji zase daly do pořádku a nemyslím si, že by to s tebou bylo tak k nevydržení, aby si musel hledat nějakou jinou ;) Všechny holky jsou občas tak trochu labilní, to je holý fakt ;)

3 Aimee Skellington Aimee Skellington | Web | 11. listopadu 2013 v 21:10 | Reagovat

Vždycky jsou to hádky jen kvůli pí**vinám! :)

4 neverbeanother neverbeanother | Web | 16. listopadu 2013 v 11:18 | Reagovat

[1]: Už je to naštěstí zase v normálu, ale ty krize asi fakt jednou za čas přijít musí :)

[2]: Asi je pravda, že občas jsme fakt labilní, super zpestření :-D a s tím jiskřivým vztahem po celou dobu si taky nejsem jistá, ale hodlám se o to pokusit :))

[3]: Jojo, u nás teda každopádně! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama