Autorka s amokem

6. ledna 2014 v 8:49 | neverbeanother |  Zprávy ze života
Další týden za námi? Je to neskutečné.

Píšu tenhle článek podruhé, u předešlého jsem psala poslední větu a celé jsem si to smazala, takže momentálně prožívám takový malý amok, ale zatla jsem zuby, jelikož Vás nechci připravit o tak zajímavé události z mého života :DSotva jsem dopsala článek z minulého týdne, že to vypadá na Silvestr ve dvou, měli jsme rázem tři nabídky. Všichni se to zřejmě rozhodli řešit na poslední chvíli, což já absolutně "zbožňuji". (dvě věci, které mě zaručeně dopálí: nedochvilnost- toleruju 5 minut, spíš jsem tedy nucena je tolerovat, jelikož nikdo z mých známých nechodí včas! A druhá věc: už zmiňované řešení a domlouvání věcí, akcí na poslední chvíli. To mě fakt štve, potřebuju to vždycky vědět minimálně den dopředu, když se jedná o něco většího, tak samozřejmě déle. Mí přátelé to ale stále ne a ne pochopit.)

Měli jsme sice tři nabídky, ale ani jedna se netvářila extra vážně. Bylo to jen samé nevím, asi, možná, uvidíme a tak jsme se s drahým rozhodli vyjet do obchoďáku dřív, než mě popadne rapl (to totiž nění nic hezkého) a nechat náš úterní večer v rukou osudu. Nakoupili jsme velice úsporně, koupila jsem si pouze rifle a drahý tričko na kolo. Řekla bych tričko za stovku, ale drahý by mě zase hned opravil, že za 129,- tak si to, prosím, nepleťte. :-D Nutno ale podotknout, že to hlavní nemám. Nemám šaty, nemám lodičky. A bohužel už nemám ani náladu na obchodní domy, budu se tedy muset poohlédnout u nás ve městě. Ale prý se tu něco splašit dá, takže to snad dopadne dobře. Po úspěšných nákupech jsme se vydali do plánovaného kina, kde jsme si jako společnost vybrali film Křídla Vánoc. Bylo to zvláštní, zajímavé a pěkné. V kině spíš upřednostňuji komedie, ale tohle se nám líbilo hodně. Věci na tohle téma mě baví a možná na ně i svým způsobem věřím. Možná opravdu něco takového je, rozhodně se tomu nevysmívám.

Silvestrovský večer jsme nakonec strávili u snoubenců na bytě (žádost o ruku ve vchodu) . Byl to příjemný večer i když poněkud komornější. Hodně jídla (!), nějaké to vínko a tlachání. Snoubenci už si také byli na úřadě rezervovat datum- padlo to na 6. září. Prohrábavala jsem ji všechny spisy a dotazníky, které tam obdrželi a snažila jsem se jim vybrat i hudbu k obřadu, ale moje návrhy nebrali v potaz. Tenhle večer mi přišel povedený, dokonce se mi líbil víc než loňská sešlost v hospůdce. Podle zjevu lidí, které jsme potkali cestou domů na náměstí, jsme asi měli nejnudnějšího Silvestra všech dob. Tuším, že jsme byli jedni z mála, kteří tam po půlnoci prošli střízliví. Ale vůbec mi to nevadí, asi jsem z těch divočin už vážně vyrostla, ale samozřejmě nic neodsuzuju. Jednou za čas je fajn si trochu vyhodit z kopejtka, když je to v rozumné míře.

Pátek a sobotu jsem strávila u babičky, dědy, tetiček a strýčků. Bydlí tam všichni pohromadě, ne, že bych toho stihla objet tolik. Bylo to fajn, příjemná nálada. Rozdala jsem dárky, které jsem pro ně měla a na oplátku jich taky pár utržila. Po dlouhé době jsem tam byla přes noc, takže babička byla v sedmém nebi. Drahý byl mezítím s klukama na výletu s koly v Hradci Králové, taky na noc. Na pár okamžiků mě přepadla panika žárlivosti- A nebudou moc řádit? Moc pít? Nepůjdou za holkama?

Hned v další vteřině mě tyto myšlenky naštěstí přešly. Jednak mu věřím a jednak po roce a pár měsícch je brzy ze sebe udělat hysterickou megeru.

To je ze souhrnu týdne všechno podstatné, já se letím namalovat a pak hned musím na vlak, čeká mě dneska ten zápočet a zkouška, tak na mě myslete. A pak velké šprtání (nebo spíš pokus o velké šprtání?) na příští týden, tak na mě myslete taky.

A ještě jsem učinila velké rozhodnutí- v červnu se chci přihlásit do autoškoly. Asi se to jeví jako prkotina, ale pro mě to bude velký životní krok. :D Jsem tak odhodlaná, že bych se tam nejraději přihlásila už teď, ale tahat to do školy nemá cenu, už tak jsem ráda, že nějak stíhám.

Mějte se zatím krásně!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kačí* Kačí* | E-mail | Web | 6. ledna 2014 v 16:06 | Reagovat

Víš co? Já si právě smazala kompletní komentář :D sice nebyl nijak dlouhý, ale je to "vtipné", když jsi o tom v úvodu psala :D a upřímně tě obdivuji, že ses hned odhodlala to psát znovu, já to v takových chvílích prostě naštvaně vypínám a nezájem :D..
Pak ti chci pogratulovat, že ses odhodlala k té autoškole :) a doufám, že se ti dnes dařilo ve škole a máš úspěšně splněno :)
Nu a váš Silvestr vypadá taky docela příjemně :) takové ty "poplašné" myšlenky znám, ale naštěstí, stejně jako u tebe, brzy zmizí - naposledy jsem je měla, když byl přítel na třídním srazu :D

2 monbella monbella | Web | 9. ledna 2014 v 14:19 | Reagovat

Jé to je ten ťunťa jak žádal ve vchodu , ten článek si pamatuju :DD Mě celkově svatební tématika baví, tže se ti nedivím, já miluju stranku beremese.cz :D

3 malaika-hatia malaika-hatia | Web | 13. ledna 2014 v 18:59 | Reagovat

Se svou šikovností mám s mazáním rozepsaných věcí bohaté zkušenosti, takže s tebou soucítím. :-D Dokonce už mě to naštvalo natolik, že jsem se dokopala zapnout si automatické ukládání.. bezvadná věc! :-D
Autoškola je dobré rozhodnutí.. K tomu já se odhodlávám už dlouho a ještě dlouho budu. :D

4 neverbeanother neverbeanother | Web | 19. ledna 2014 v 17:21 | Reagovat

[1]: Díky :) to je dobře, že váš Silvestr dopadl taky super :)

[2]: Taky mě hrozně baví, ta stránka je přesně pro mě :D

[3]: To by se mi taky nesmírně hodilo, byla jsem fakt vytočená :-D  No, snad mě to odhodlání nepustí :)

5 Beautiful sick mind Beautiful sick mind | Web | 22. ledna 2014 v 14:46 | Reagovat

Na autoškolu mám zajímavé vzpomínky, v tu dobu mě to hrozěn vytáčelo, ale teď už se tomu jen směju, bohužel nemám co řídit, takže nejezdím =(( ale snad se mi to povede napravit.
Co se týče nedochvilnosti, asi bys mě zabila =D já totiž neuím chodit včas.. vždycky se mi na poslední chvíli něco podělá a prostě to nejde stihnout =D to jsem celá já!
A na křídla Vánoc jsem hrozně moc chtěla jít, těšila jsem se na to jako malá, ale prostě jsem to nestihla =( takže si hold budumuset počkat půl roku, než to bude někde ke stažení. Ty český filmy si hrozně moc hlídaj, aby se nedostaly nelegálně na net moc brzy.. ach jo. Mimo to miluju, miluju, miluju Krajča! Je úžasnej! =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama