Poseroutka

26. ledna 2014 v 16:22 | neverbeanother |  Zprávy ze života
Hlásím, že už se- co se školy týče- blížím do (doufám, že zdárného) cíle.


Téměř všechno mám již za sebou, zbývá mi už pouze jedna jediná zkouška. Nejhorší z nejhorších. Ve středu. Začala jsem vyšilovat už minulou sobotu a tehdy se jí také začala věnovat. Dalo by se tedy říct, že na ni šrotím s dostatečným předstihem- no, stejně mám pocit, že neumím nic! Ale to nejspíš bude taková ta předzkoušková klasika. Nicméně, myslela jsem, že touto dobou budu mít nervy v kýblu, pravdou je, že jsem jakási otupělá a ani na to stresování už nemám dostatek energie. Ono to nějak dopadne a kdyby náhodou špatně (prosím, ne) , nemusím si rvát vlasy, že jsem se na to vykašlala.

Co se týče fitka, byli jsme s drahým a jeho kamarádem, který ho jakoby trénuje, v pondělí a ve čtvrtek. Je to jeho kamarád z kola a triky v posilování už celkem ovládá, což tak trochu změnilo naši situaci. Nechodíme s drahým ve dvou, ale ve třech. Spíš to tedy vypadá, že chodí cvičit oni dva spolu a já jsem samostatná jednotka na rotopedech a dalších mučících nástrojích. Ale necítím se nijak odstrčená, aspoň si můžu v klidu cvičit to svoje a drahý bude mít pocit, že mu někdo poradí co a jak. Jediná chybička je, že mám všechny jeho kamarády ráda, jen tenhle mi prostě nějak nesedl. Od začátku. A řekla bych, že je to velmi vzájemné. Myslím, že dokážu vycítit, když mě někdo příliš nemusí nebo mu nejsem dvakrát sympatická a přesně takový pocit u toho kluka mám. Nevím proč, možná mu nesedí můj humor, vyjadřování, já celkově. A je to asi vlastně v pořádku, protože přesně tyhle věci nemůžu vystát já u něj. Ale samozřejmě jako skvělá partnerka nedělám žádné tlaky, co bych z toho měla. Drahý ví, že ho moc nemusím, ale dál to zbytečně neřešíme. Tu hodinku ve fitku zabijeme cvičením, tudíž si sebe nevšímáme a nejsem nucená s ním zbytečně komunikovat. Oba dny tam bylo celkem dost lidí, ale dalo se to zvládnout.

Ve čtvrtek tam navíc byla (asi jako bonus) jedna holka. Je asi o tři roky mladší než já a tvoří už dlouho pár s jedním klukem, který kdysi býval v městské partě huličů, ale už se celkem uklidnil. Nemám páru jakou povahu ta holka má, ale jedno je jisté: postavu má super. Což by mi nijak nevadilo, netrpím nějakým komplexem ani nemám extra nízké sebevědomí, ale když jsem zaznamenala, jak na ni ten idiot (tím myslím, toho kámoše, ne drahého) pořád zírá a říká na tohle téma něco drahému, málem jsem vypěnila. Ale zvládla jsem to s grácií, nenechala jsem se vytočit, tudíž k žádnému zásadnímu konfliktu nedošlo. :-D Možná bych si na pěkně vystavěné dívky měla začít zvykat, asi se s nimi v rámci fitka budu setkávat častěji, ale jak si zvyknout na toho kluka, který mi leze krkem? Na to snad časem přijdu. Ani za nic mu ale nedovolím, aby mi to cvičení znechutil.

Včera odpoledne jsem měla jít na brigádu, ale šéf mi dvě hodiny předem zavolal, ať teda nakonec nechodím, že asi ti hosté nebudou moc pít a není jich zase tolik, takže to zvládne sám. V překladu to znamená asi něco takového : Na poslední chvíli jsem si uvědomil, že je jich málo, útrata budu stát za nic, kšeft skoro žádný, takže než abych vám dal těch pár stovek, radši obětuju vlastní večer. Mně to ve výsledku zase tolik nevadilo, aspoň jsem se mohla v klidu učit a večer trávit s drahým, ale spíš jde o ten přístup. Člověk s tím počítá měsíc dopředu a dvě hoďky před akcí zjistí, že teda nikam chodit nemusí. Co kdybych kvůli tomu něco odřekla nebo měla jiný plán? Jasně, to nikoho nezajímá. Navíc musím říct, že i těch pár stovek by se mi teď celkem hodilo. Leden je pro mě, co se financí týče, měsíc zabiják.

Dneska nemám v plánu nic jiného než uklízet pokoj, mrknout ještě na učení a taky si budu barvit vlasy, ať se mě ve středu paní profesorka nelekne, to bych vážně nerada. Tak na mě myslete, podělaná jsem z toho až až, i když ten pravý stres se dostaví asi až v úterý.

Tak zatím pac a pusu!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Monbella Monbella | Web | 28. ledna 2014 v 10:06 | Reagovat

Neboj, i tu poslední zk uděláš, a až budeš mít další zkouškový budeš otupělejší ;) Já už při posledních dvou zkoškových (s výjimkou jedné zk) ani nervozitu necítila, už jsem vnímala tu možnost, že je další pokus a že i učitelé na vš jsou jen lidé :D
Jojo proto asi nechodím do posilky, ty čumící pohledy alá ten vyvedený kámoš tvého přítele :D
Heleď buď vůbec ráda, že tě někdy platěj, mě slíbili brzké převedení na prac.pozici, ale zatím jim tam zadara dobrovolničím :/:D

2 Kačí* Kačí* | E-mail | Web | 28. ledna 2014 v 16:00 | Reagovat

Budu ti držet pěsti, abys to zvládla, i když s takovou přípravou o tom nepochybuji :) já se tomu stále věnuji jen tak okrajově, takže to bude průser, ale když toho je tolik a je to tak nezáživné.. :( :D
S tou slečnou v posilovně se ti vůbec nedivím - už tohle je jeden z důvodů, proč se mi tam moc nechce, protože já těmi komplexy docela trpím :D ale však když ses do toho tak pustila, brzo se třeba takovou postavou budeš také chlubit :))
Ale jak si zvyknout na nesympatického člověka netuším, já se jim prostě vyhýbám.. :D

3 Beautiful sick mind Beautiful sick mind | Web | 31. ledna 2014 v 16:30 | Reagovat

Budu držet palce! Dej pak vedět, jak si dopadla. Já si taky nejtěžší zkoušk obvykle nechávám naposled, abych se mohla soustředit jen na ně, ale letos jsem to musela trochu přehodnotit a naštěstí to dopadlo dobře.
Ve fitku se drž a nenech si to nikým kazit. Máš můj obdiv, žes to nevzdala a jsi tak skálopevně odhodlaná =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama