Přiměřená sebechvála

19. ledna 2014 v 17:15 | neverbeanother |  V euforii
Zdá se, že zkouškové období zrovna nepodporuje dobrodružné zážitky a rozmanitý život.

Alespoň u mě tedy zatím ne. Buď brigádničím nebo ležím ve skriptech, zbylý čas se snažím věnovat drahému, kterého (taky vinou zkouškového samozřejmě) teď tak trochu zanedbávám. Naštěstí je inteligentní a nevadí mu to. Naopak mě podporuje, utěšuje, když mám chuť se vším praštit...mám pocit, že s ním zvládnu všechno. Většinu testů mám už za sebou, zbývají mi už jen dvě zkoušky. Ta jedna snad nebude tak hrozná, ovšem z té druhé mám strach. Je to jediná ústní, kterou v zimním semestru máme a zrovna z toho nejhoršího předmětu. Den D je jasný: 29. ledna. Mám na to tedy deset dní, uvidíme, jaký zázrak se za tuhle dobu dá stihnout.

Ale abych nemluvila pořád jen o škole (začínám se bát, že se ze mě na stará kolena stane šprtka) , zasvětím Vás i do mého zlepšujícího se sportovního života. Snažím se každý den cvičit doma: sedylehy, dřepy a tak a dvakrát týdně navštěvovat posilovnu. A teď přijde to nejlepší. Drahý odjel ve středu brzy ráno (ne, to ještě není to nejlepší) pracovat do Prahy. Měli jsme zrovna na tenhle den naplánované fitko, tudíž mě zaplavila vlna zoufalství, že jej musíme odložit. Hlavou se mi mihlo pár zajímavých myšlenek a já si řekla, proč to odkládat, nakonec přece můžu jít sama, že jo (mé kamarádky opravdu nejsou takto založené, tudíž od nich žádnou podporu v tomhle směru nečekám) . A tak jsem šla. Brala jsem to jako malé (velké) osobní vítězství. Nerada chodím někam sama a zrovna do fitka? To byl pro mě vždycky čistě hororový scénář!

Věřte nebo ne, nakonec to bylo velmi fajn. Měla jsem sice trému jako před maturou, ale po prvních minutách na rotopedu, kdy jsem zjistila, že si tam každý jede to svoje a moje maličkost nikoho až tak nezajímá jsem se uvolnila a pustila se do toho naplno. Na konci cvičení jsem byla nejen spocená jako myš, ale především spokojená. Uvědomila jsem si, jak jsem se za ten rok změnila. Celkem poctivě se připravuju do školy, snažím se myslet pozitivně, teď jsem začala cvičit a vypadá to, že mě to snad neopustí. Jo, jsou to jen nepatrné změny v blbostech, ale pro člověka to je přece jen velký krok. Haha, to vypadá vtipně, i já věčný sebekritik jsem se dokázala pochválit a splodit na sebe samu pár vlídných slov. Ale zase to nepřehánějme.

Jinak se v uplynulém týdnu žádné zásadnější věci neodehrály. Šly jsme se s kolegyňkou snoubenkou v pátek podívat na svatební šaty, jestlí jí náhodou nepadnou do oka některé i tady u nás. I když bych, mezi námi, pro tuhle příležitost volila salóny v nedalekém větším městě. Stejně jsme nic neobhlédly, přišly jsme na místo činu celé tři hodinky po zavíračce aneb snoubenka to měla pozjišťované. :-D Tak třeba někdy příště, popravdě jsem se docela těšila, na svatební šaty bych se mohla dívat pořád.

Ještě se stalo to, co možná víte- v Ulici zemřela Klárka Pešková, z čehož měla miniinfarkt polovina mých přátel na facebooku a pár dalších v okolí. I těch, ke kterým bych sledování tohoto seriálu rozhodně nepřipsala. Nezapomněli jsme to pořádně rozebrat i na brigádě se šéfem (ostatně jako každý díl- mimochodem, kdyby nás pozoroval nezaujatý účastník, stoprocentně by si myslel, že mluvíme o někom z okolí). To jsou chvíle, kdy se s ním dá i bavit. A drahý nezůstal mimo, i když byl zrovna pryč, všechno jsem mu poctivě postahovala. Abyste rozumněli, nejsme žádní televizní povaleči a ovečky, ale Ulice, to je naše! :-D

Pac a pusu!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 malaika-hatia malaika-hatia | Web | 20. ledna 2014 v 18:23 | Reagovat

Zkoušky dopadnou určitě dobře, uvidíš.  Držím palce. :)
Já se ve fitku necítím dobře ani sama, ani s někým. Vždycky akorát tiše závidím těm, co tam dřou se sluchátkami v uších a nikoho si nevšímají, je jim jedno, kdo se kouká, prostě pohoda.. A teď jsi asi byla jedna z nich, takže všechna čest. :-D
Okukování svatebních šatů by mě taky bavilo, jé.. :) A ten velký zvrat v Ulici jsem postřehla i já, která to už dávno nesleduji.. A to jsem na tom ze začátku byla skoro závislá. :-D Ale je fajn se na to jednou za čas podívat a vidět, že se vlastně nic moc nezměnilo, jen všechny postavy stárnou s námi.. Což mě trochu děsí, ale je to vlastně hezký. :-D

2 Beautiful sick mind Beautiful sick mind | Web | 22. ledna 2014 v 14:55 | Reagovat

Téééda, jít vybírat s někým svatební šaty, docela bych se bála, že bych je nevědomky vybírala pro sebe =D
Jinak moc gratuluju ke sportovnímu odhodlání. Já jsem to tak taky vždycky měla a pak to prostě nějak vyšumělo =( za to můžou ty nevyřčená novoroční předsezetí, která stejně nejdou dodržet =D ale třeba si vyjímka potvrzujííc pravidlo ;)
budu držet palce na tu těžkou zkoušku ;) a je hezké, že tě milý podporuje.. to je důležitý! =)

3 monbella monbella | Web | 22. ledna 2014 v 15:31 | Reagovat

:DD Váš region tu ulici nějak žere ne? :D Já čekala že budu sledovat první republiku, páč jsem měla ráda vyprávěj, ale bohužel mne nenadchla tak občas mrknu na tu Ulici asi taky :)
No tak ať to máš rychle za sebou to zkouškové, tfuj tfuj..
Ach svatební šaty , ničilo by mne se koukat, bych si asi hrala na nevestu a taky zkousela :D

4 Kačí* Kačí* | E-mail | Web | 23. ledna 2014 v 15:22 | Reagovat

Wow, upřímně tě obdivuji za ty "změny", přesně těchto bych chtěl také dosáhnout - poctivá příprava do školy a něco se sebou dělat, takže gratulace! :D ať ti to hezky vydrží :)
Co se toho, jak je přítel rozumný ohledně zkoušek týče, mám to s tím svým stejně a myslím, že za to můžeme být opravdu rády :)
Ke svatebním šatům jsem popravdě ještě nezabředla, já si, když už, zatím prohlížím jen všechny ostatní :D ale stejně to musí být husté, mít někoho takového v okolí a řešit to s ním :)
A Ulice.. tyjo, byly časy, kdy jsem to sledovala, ale teď už k tomu mám spíš odpor :D každopádně něco z toho, co zmiňuješ, jsem možná zahlédla, ač netuším, o koho se jedná :D Rodiče to totiž sledují, já byla v kuchyni a slyšela jsem něco smutného od Aguilery (Hurt?), tak jsem předpokládala, že tam mají nějaký hudební kanál nebo něco a ono to bylo v Ulici :D

5 Kačí* Kačí* | E-mail | Web | 23. ledna 2014 v 15:22 | Reagovat

Joo a hodně štěstí u zkoušek, ať už to máš brzy za sebou! Ty ústní jsou vážně zlo.. :( :D

6 neverbeanother neverbeanother | Web | 24. ledna 2014 v 9:51 | Reagovat

[1]: Jojo, stárnou s náma. Já jsem to taky vždycky chvilku sledovala, chvilku ne a teď to žerem! :-D

[2]: Zatím to u mě nevyšumělo, což mě trochu zaráží, neměla jsem na to nikdy silnou vůli, asi jsem se fakt odhodlala :D a díky :))

[3]: No jasně, jsme největší fandové tady :D díky...no, to hraní na nevěstu...musím se držet :D

[4]: Díky, snad mi to fakt vydrží. :) za přítele jsem ráda, bere to fakt rozumně, jsem ráda, že ten tvůj taky :) jojo, bylo to správné drama se vším všudy :D

7 monbella monbella | Web | 24. ledna 2014 v 10:57 | Reagovat

[6]: Nedrž se, odvaž se! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama