Pizzamilovníci

15. února 2014 v 17:02 | neverbeanother |  Zprávy ze života
Zdravím,

nejdřív bych vám asi měla trochu povyprávět, jak vlastně dopadl minulý víkend.

V pátek- hned jak drahý skončil v práci- jsme se vydali na cestu k mojí dobré kamarádce Jé a jejímu příteli. Cesta to byla docela únavná, jeli jsme zhruba dvě hodiny a jakmile se začalo stmívat, byl to už úplný konec. Dalo by se říct, že během cesty nás v podstatě přešla chuť na nějaké vysedávání v hospodě a raději bychom se s drahým zavrtali do peřin. To nezní jako dobrý start zábavného večera, co? No, ani pokračování nebylo extra slavné. Po dvou hodinách jsme konečně přijeli na místo a šli jako vždy nejdříve k nim do bytu. Je to vlastně byt jejího kluka, ona se k němu přistěhovala. Věděli jsme, co nás čeká, už jsme měli tu čest byt vidět, ale stejně nás to znovu dostalo. Nechci být pomluvačná bestie, ani nevyhledávám nějaký superpřepych, ale jejich byt je vážně katastrofa. V obýváku je jen gauč a malý stolek, jedna komoda s televizí. O koupelně a záchodu ani nemluvím, dalo by se říct, že setrvávají v dezolátním stavu. Ložnice je na tom podobně. Nic útulného, žádné obrázky, polštářky, serepetičky, kytky, svíčky. Kdyby šlo jen o tohle fajn, třeba si na to nepotrpí, ale mohli by se soustředit alespoň na pár praktických věcí jako je třeba zavírání dveří, čistá koupelna a tak. Místo toho se jen všude povalují věci nebo tam ani žádné nejsou. Přitom Jé byla vždycky pořádná, tak nevím, kde je problém. Spíš si myslím, že víc času věnují sedánkům v hospodách (soudě i podle jejich tvrzení) a do bytu se přijdou jenom vyspat, než aby si z něj budovali hnízdečko lásky. Každopádně je to jejich věc.

Jé nás skvěle pohostila, udělala obložené talíře s různými sýry, salámy- to já můžu. No a potom nezbývalo nic jiného než vyrazit do víru města. Nejdříve jsme šli na bowling, kde se k nám přidalo i pár dalších kamarádů Jé, většinu z nich jsme znali. První hra byla fajn, probudilo nás to a celkem jsme se bavili. Ovšem když odstartovali i třetí hru (zásadně proti mojí vůli :-D) , chtěla jsem pláchnout. Ono když něco hrajete pomalu tři hodiny v kuse, už to tak zábavné není. Po třetí hře se i ostatní rozhodli bowlingovou show ukončit a přesunout se jinam. Jako další v plánu byla hospůdka, která se zvenku jevila obstojně, ale při vstupu dovnitř mi malinko zmrzl úsměv na rtech. Hudba řvala až to trhalo uši a po celé hospodě se tak volně poflakovali různí lidé a děly věci, které zrovna nevyhledávám. Dredáči s jointem v puse a tak, prostě boží. V téhle hospodě moje nálada klesla na bod mrazu a na drahém jsem viděla, že je unavený. Nechtěli jsme Jé a jejímu příteli kazit večer a tak jsme předstírali, jak skvěle se bavíme. Její přítel chtěl samozřejmě jako vždycky pít jako o závod a asi každé tři minuty (nebo tak mi to aspoň připadalo) se nás ptal, jakého panáka si dáme. Já si nedala ani jednoho, drahého na pár panáčků zlomil. Po nějaké době začala zábava celkově upadat a tak jsme dostali excelentní nápad jít už domů spát.

Musím přiznat, že když jsme se u nich s drahým ukládali ke sladkému odpočinku, byl to pro mě nejlepší okamžik celého večera. Zní to hrozně, já vím, ale je to tak. Normálně proti zábavě nic nemám; nejsem typ, který by musel být v deset v posteli, ale znáte to, někdy prostě není nálada. Mrzelo mě, že ta nálada nepřišla zrovna, když jsme se po dlouhé době viděli s Jé. Druhý den jsme vstali dopoledne, zašli jsme si všichni čtyři na oběd do restaurace- tam se atmosféra uvolnila, padaly i vtípky a tak. Jelikož jsme ještě ten den k večeru měly s mámou naplánované divadlo, vyjeli jsme kolem druhé hodiny odpoledne domů. Celkově bych tuhle návštěvu hodnotila jako rozpačitou, nemám z ní moc dobrý pocit. Ale jsme lidi a už jsem se docela smířila s tím, že všechno nevychází podle plánu. S další návštěvou jsou na řadě oni, tak jsem zvědavá, kdy se odváží k nám zavítat, po tomhle propadáku. :-D

Sobotní večer byl daleko lepší, divadlo nezklamalo. Představení se jmenovalo Deštivé dny a bylo to takové drama s kriminální zápletkou. Bavilo mě to, celkově mě takové akce dost baví a proti kultuře nic nemám. Nepatřím k lidem, kteří by divadlo považovali za ukrutnou nudu, ale každý má jiný vkus. V představení hráli jen dva herci a zejména Richard Krajčo byl opravdu úžasný. Myslela jsem, že je skvělý muzikant, který sem tam přicmrndává ke hraní, ale jeho herecké schopnosti mě doslova šokovaly. Tenhle večer jsem si tedy užila a případným zájemcům tohle představení doporučuji.

V pondělí jsem byla ve škole, poprvé za letní semestr. A začali jsme zrovna tím nejzábavnějším (těžká ironie) předmětem v rámci češtiny aneb morfologie. Paní profesorka do nás tuhle záživnost hučela celých pět hodin, přičemž tři desetiminutové pauzy byly jedinou šancí na vydechnutí. Ale jinak si samozřejmě nestěžuju.

No a včera jsme byli na plese. Šli jsme na něj s novopečenými snoubenci- kolegyňka a originální žadatel o ruku, však víte. Potkali jsme tam ale plno dalších známých lidí, jako obvykle. Těšila jsem se na tombolu, ráda něco vyhrávám (a taky dostávám) . Z dvaceti koupených lístků byl výherní pouze jeden jediný a výhra byla trafopájka. Jestli nevíte co to je, nezoufejte, já to taky nevěděla a řeknu vím, rozhodně to není nic hezkého. Příští rok se nám snad bude dařít víc. :-D
Co se týče Valentýna dostala jsem od drahého super sportovní tašku do fitka, přáníčko, bonboniéru a překrásnou růži. Všechno je super, hlavně tu tašku jsem potřebovala jako sůl, ale přece jen to přání s krásným vzkazem nejvíce zahřálo u srdce. Já ho obdarovala tričkem, taktéž přáníčkem (hlavně originálně) a sladkostma.

Dneska máme odpočívací den a od šesti budeme koukat na hokej a u toho dlabat pizzu. Moc se na to těším a ta pizza, ach! Na zítra jsme si plánovali nějakou procházku nebo koelčkové brusle, pokud nebude nějak extra foukat. Tak uvidíme, co z toho bude.

Já si běžím rozplést rybí cop, který se mě drží z včerejšího plesu a za celý dnešek jsem nebyla schopná ho rozmotat a učesat se. Ideální den! :-D

Pac a pusu!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 thedreamy thedreamy | Web | 17. února 2014 v 20:29 | Reagovat

Tyhle rozpačité akce jsou snad horší, než když se něco evidentně pokazí. Jé a jejímu příteli to možná jako propadák nepřišlo, když v tom žijí pořád a o to je to horší :)
A s tím bytem, no souhlasím. Nemusí ho mít každý vybavený blbinkama, ale úklid by neškodil :)
A divadlo je bezva! Mám vyhlídlá tři představení, ale nemůžu sehnat parťáka. Všichni přicházející v úvahu už je viděli nebo vidět nechtějí :( :)

2 malaika-hatia malaika-hatia | Web | 18. února 2014 v 13:56 | Reagovat

Nemůže být každý den posvícení. Je to škoda, že to s tou "zábavou" dopadlo takhle, ale tak stalo se a vynahradíte si to kdyžtak příště. :)
Jinak si pěkně užíváš.. Valentýn, divadlo, ples.. To je super. :-D

3 Kačí* Kačí* | E-mail | Web | 18. února 2014 v 22:50 | Reagovat

Pro mě jsou skoro všechny podobné akce takové - zkrátka na to nejsem.. ale zase o to víc vítám nějakou, která se skutečně vydaří :)
Zato to divadlo ti závidím - docela mám chuť ho zase někdy navštívit, už ani nevím, kdy jsem byla naposledy.. budou to takové skoro dva roky zpět. Tak asi přemluvím Tomču, abychom někdy zašli :D
Já v češtině tenhle semestr schytala lexikologii, morfologie mě čeká ten příští.. ale za to ji mám v angličtině, takže vím, o čem mluvíš :D
A jinak je super, že si tak celkově užíváš :)

4 BeautyAnne BeautyAnne | Web | 19. února 2014 v 10:43 | Reagovat

Krásný když žena dostane růži :-)

5 adelka1597 adelka1597 | 19. února 2014 v 16:49 | Reagovat

prijdte prosim na blog moji kamaradky
http://thesims3v.blog.cz/
zkopirujte a vlozte do prohlizece :-)

6 bludickka bludickka | E-mail | Web | 20. února 2014 v 16:07 | Reagovat

Tak to si představuju asi jen o maličko hůř než byt, ve kterým bydlím. Taky tu nemáme útulno. Ono hlavně je tu bordel :) Ale jinak se s přítelem neshodnem na nějakých "výzdobičkách" apod., on má k tomu dost negativní přístup. Tak třeba je na tom přítel tvojí kamarádky taky tak :)Jé, tombolu taky zbožňuju, už jsem jí ale dlouho nikde nezažila. A pizzu bych si taky dala. Klidně i domácí. Působí na mě ty tvé dny tak příjemně a pohodově, navzdory tomu, že návštěvu kamarádky si hodnotila jako rozpačitou :)

7 Beautiful sick mind Beautiful sick mind | Web | 20. února 2014 v 20:40 | Reagovat

Takže to nakonec byl plodný víkend koukám =)
Já jsem taky na uklízení cimprlich, ale teď jsem se musela dost krotit, protože moje spolubydlící je jak to říct jemně..bordelářka. Takže vždycky když na víkend odjede, neudržím se a prostě jí ten její svinec uklidím =D takže chápu tvé popuzení, já bych takhle taky žít nemohla.

8 neverbeanother neverbeanother | E-mail | Web | 21. února 2014 v 7:19 | Reagovat

[1]: Taky mám z takových akcí vždycky divnou náladu, ale tomu se člověk nevyhne. Já jsem kromě mamky parťáka do divadla taky nenašla, nic si z toho nedělej :D

[2]: Jak říkáš, nemůže být každý den posvícení, třeba příště :D a joo, jinak je to teď docela fajn :)

[3]: Přemluv, přemluv, je to moc fajn :) morfologie v angličtině, to zní ještě hůř než v té češtině :D

[4]: :)

[6]: Tak když to lidem tak vyhovuje, proč ne, jak jsem psala je to asi každého věc :) a domácí pizza je taky výborná! A moje dny teď takové celkem jsou, ale to zas určitě přejde, bohužel :D

[7]: To se spolubydlící teda má, že tě má, takový servis :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama