ZzM (Zimák za mnou)

1. února 2014 v 12:25 | neverbeanother |  V euforii
Haha, středeční zkoušku jsem úspěšně zvládla, dostala jsem dokonce jedničku, která byla jediná z naší středeční skupiny. (ale zase tolik nás tam nebylo, musím přiznat)

Tímpadem mám zimní semestr za sebou. Jsem na sebe lehce pyšná, přijde mi, že jsem se za těch pár měsíců opravdu posunula někam dál, na lepší místo. A to ve více věcech, tak snad mě to neopustí. Už od začátku týdne mě ale sužuje rýma, bolest v krku a teď i kašel, což mi zabraňuje si vytoužené volno užívat naplno, ale co se dá dělat. Ovšem včerejší večeři s drahým na oslavu mého studia jsem si ujít nenechala. Spořádala jsem celou pizzu sama-nejsem si jistá, jestli se to shoduje s mým čerstvě započatým zdravým životním stylem, ale čas od času si můžeme něco dopřát, ne? Večeře byla příjemná i když uznávám, že bez věčného smrkání a odřeného nosu by byla asi daleko lepší. Mimochodem, tolik čaje jako za tento týden jsem už dlouho nevypila.

Letňák mi začíná už 10. února. Čekala jsem o něco delší volno, ale když se nad tím zamyslím, těch 10 dní mi bude stačit až až. Takže prozatím si volno užívám léčením mojí virózy a taky jsem navštívila knihovnu. Povinná četba se mi totiž nevyhne a vzhledem k tomu, že nám paní profesorka doporučovala začít v listopadu, je zřejmě nejvyšší čas. Pár knížek jsem četla, ale stejně mi jich zbývá sedmnáct. Chci vidět, jak to do května stihnu. Úplně všechny se mi asi přečíst nepodaří, ale chci jich stihnout co nejvíce to půjde. Začala jsem tím nejmenším zlem ze seznamu, což jsou dle mého Povídky Malostranské, které mi teď dělají společnost. A k nim se připojují Pretty little liars; zjistila jsem, že v době, kdy jsem byla zabořená do učení mi uteklo pár dílů, tak to teď poctivě doháním.

Díky mojí menší zdravotní indispozici jsem byla ve fitku jenom v pondělí; ve čtvrtek jsem usoudila, že jít tam usoplená a ukašlaná by stejně nemělo žádný efekt. Doufám, že se mi to přes víkend podaří nějak vyležet, ať to můžu příští týden napravit.

Zítra máme rodinnou oslavu, ségra slaví šestnáct. Měl by se této oslavy účastnit i drahý, jsem na to zvědavá. Vždycky se hrozně těším, když vím, že budeme takhle celá rodina pohromadě. Budeme si povídat a nacpávat se dobrotama, no není tohle ideální neděle? :-D Navíc u nás ve městě dělají ty nejbožejší chlebíčky, jaké jsem kdy měla, už teď se jich nemůžu dočkat!

Tak se mějte hezky, já se jdu nechat opečovávat drahým, který by měl za chvíli přijet. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 malaika-hatia malaika-hatia | Web | 2. února 2014 v 5:31 | Reagovat

Gratuluju! :-D Krásně jsi to oslavila, to je dobře. :) Taky už bych to chtěla mít za sebou.. :-?
Tak se hlavně rychle uzdrav a užívej zaslouženého volna. :)

2 Kačí* Kačí* | E-mail | Web | 3. února 2014 v 11:27 | Reagovat

Gratuluju!! :) Večeři závidím :D a zároveň hrozně přeju, oslavu sis zasloužila :)
Nemoc už je ovšem nepříjemná, tak ať jsi z ní brzy venku :).. Já se na svou povinnou četbu na další semestr hrozně těším, ač bude nejspíš zase převážně anglická a ne tak snadná, jako dětská literatura :/ :D

3 Beautiful sick mind Beautiful sick mind | Web | 20. února 2014 v 20:27 | Reagovat

Gratuluju, já jsem říkala, že to zmákneš! ;) Jinak obdivuju tvoje odhodlání s tím fitkem, já bych si při prvním zakašlání řekla, že to nemá cenu a nikam bych nešla =D a jedna pizza se ztratí, nemůžeš se zas pořád omezovat, to bys z toho nakonec zcvokla. Doufám, že ses z virózy v pořádku dostala a teď přeji jenom pevné nervy s četbou. Já knížky miluju.. docela ti závidím, že to máš v rámci výuky =)

4 neverbeanother neverbeanother | E-mail | Web | 21. února 2014 v 7:10 | Reagovat

[1]: Děkuji :))

[2]: Díky, jojo v angličtině, to tě obdivuji, ale je fajn, že tě to baví..ta moje nakonec taky není tak hrozná, jak se do toho člověk začte :-)

[3]: Dík. No, taky jsem to měla tak, něco se ve mně asi zlomilo a taky mě dost motivuje můj drahý :D Já z četby měla hrůzu, ale docela jsem se už začetla a některé knížky mě dokonce i bavily :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama