Zvláštní lidé

16. března 2014 v 13:11 | neverbeanother |  Stěžuju si
Zdravím, hlásím se opět po zatím nejdelší pauze, kterou jsem udělala. Nejde o nic mimořádného, jen zkrátka pokaždé není nálada, není ani příliš času a hlavně někdy ani není co pořádně rozebírat.


Škola mě nadále zaměstnává a akorát se mi potvrdilo, že jsem dokonalý stresař. Stresuju prakticky už od začátku druhého semestru, ačkoliv pořádně nemám důvod. Jak to tak ve škole poslouchám, načteno mám oproti jiným hodně, ale stejně mi připadá, že jsem nějak ve skluzu a děsím se, co přijde. Ale jsem pevně rozhodnutá s tím skoncovat, do zkouškového zbývá ještě poměrně dost času a nehodlám se do té doby zbláznit.

Od mého posledního zápisu sem mě stihly vyděsit dva dokonale živé sny o blonďákovi. Jako bych si ho jednou pitomou narozeninovou smskou celého vtáhla do své hlava, kde ho ale ani za mák nechci. Nemyslím, že bych k němu stále něco cítila, jen to asi zůstalo moc nedořešené. Tak moc, že mě musí navštěvovat se svým šibalským úsměvem i ve spánku. Těžko říct, tyhle věci asi nejdou přesně identifikovat. Ovšem utvrdilo mě to v tom, že když už začnu mít někoho ráda, stojí to za to.

Včera jsem zabila sobotu osmnácti hodinama na brigádě. Teď se cítím lépe, ale ve tři ráno jsem nemohla chodit, myslet a nejradši bych skočila pod vlak. Jo, asi ty výjimečně delší "šichty" zvládám vážně špatně :-D . A vůbec mi nepomáhá vyhlídka, že mě další sobotu čeká totéž. Ono je to těžko, když tam pracujeme tři, ale jedna se svých víkendových povinností (i když nejsou časté) s radostí vzdává, jelikož je tak zabraná do svých aktivit, že na nic jiného nemá čas. Abyste rozumněli (teď si nejsem jistá, zda jsem to tady už někdy zmínila) jedna z mých kolegyň je šíleně zblázněná do psů, můžeme jí říkat třeba Psí žena :D . No a tahle Psí žena s nimi dělá i agility- jezdí na různé závody, soutěže a tak. Samozřejmě vždycky je nějaký závod nebo soutěž v termínu, kdy je i o víkendu i akce v práci. Obrovská náhoda. Ona se okamžitě vymluví, že má ty soutěže už zaplacené a my si můžeme dělat co chceme. Všichni jsme to tolerovali, ale teď když jsme s jistotou zjistili, že nám naše ústupky asi nikdy neoplatí si nechceme dál nechat **** na hlavu.

Fajn, je to skvělý, že má takový parádní koníček, ale to neznamená, že když si ona chce blbnout s pejskama, že my ostatní nemáme co na práci. Jenže přesně takhle to podle mě ona bere : Neděláš agility? Máš dost času pracovat!
Nenechte se zmýlit, já psy zbožňuju. Psy, kočky a taky všechna ostatní zvířata. Ráda se o nich bavím, mazlím, hraju si s nima a tak dále. Ale podle mě by se mělo brát všechno s mírou. U ní (na tom jsem se s hodla i s hodně dalšíma lidma, včetně jejího kluka) se nejedná snad už ani o koníček, je to asi nějaká závislost, která začíná omezovat všechny kolem. Na svého přítele skrz to nemá věčně čas, nám v práci nebere žádné víkendy a všechny nekonečně poučuje o tom, jak správně chovat psa. Myslím, že si vlastně myslí, že nikdo jiný kromě ní nemá právo si psa pořizovat, protože by to s ním stejně neuměl. No nic, budeme muset udělat ráznější opatření. :-D Ty jo, člověk by nevěřil, jak se u takového článku na blog dokáže rozvášnit.

Postěžovala bych si ještě na pár věcí, ale schovám si je do zálohy, ať nevypadám jako věčně nespokojený blázen :-D . Každopádně dneska nemám v plánu nic jiného, než se válet s drahým. Žádné myšlení na školu, brigádu ani jiné postrachy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 malaika-hatia malaika-hatia | Web | 16. března 2014 v 16:13 | Reagovat

Máš dokonalý plán dne. :-D A dobře děláš, na nic nemyslet, na žádnýho blonďáka ani školu ani práci ani nic, prostě relax. :-)

2 neverbeanother neverbeanother | Web | 22. března 2014 v 7:55 | Reagovat

Tak tak, aspoň chvíli klidu :))

3 Beautiful sick mind Beautiful sick mind | 6. května 2014 v 11:25 | Reagovat

Ono vůbec není od věci, když si člověk občas od plic postěžuje. Všechno to z něj pak spadne a cítí se o pět kilo lehčí, že?
Navíc blog je pro tyhle účely jako stvořenej ;)
Jinak naprosto chápu tvojí absenci, měla jsem to naprostě stejně. Od zápočtového období jsem nenapsala ani čárku. Prostě na to nebyl čas, ani nálada, ale teď se to pokouším trochu dohnat ;)
Nezbývá tedy nic, jen popřát, aby ses zbytečně nestresovala a všechno šlo jako po másle. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama