Goodbye summer

15. září 2014 v 15:42 | neverbeanother
Ne, neumřela jsem. I když jsem za celé prázdniny měla párkrát pocit, že mě to nemine, jsem stále tady.

Minulou středu se mi podařilo úspěšně složit zkoušku k dosažení řidičského oprávnění. Jízdy jsem sice dala až napodruhé, ale na to se nikdo neptá, že jo? Zatímco pro většinu lidí je to asi samozřejmost a naprostá banalita, já mám pocit, jakoby se mi podařilo dosáhnout něčeho velkého. A tím je překonání strachu. Moje autoškola nebyla vždy zalitá sluncem, musím přiznat, že se v ní objevily i chvilky, kdy jsem měla sto chutí s tím seknout. Ale přece jen jsem nejspíš bojovník a ti se přece nevzdávají.

Taky mám novou brigádku, vlastně dneska to jsou přesně dva měsíce. Nakvartýrovala jsem se do takového menšího hotýlku tady u nás a zastávám v něm pozici recepční-servírky. Zatím tedy spíš té servírky no, z čehož nejsem nijak extra odvařená (jistě si pamatujete mé výlevy o tom, jak mě práce servírky nenaplňuje), ale tentokrát je to aspoň v krásném prostředí a přijdu si tam na víc peněz. Sice mám i dvanáctihodinové směny, které občas moc neutíkají, ale pořád mám i dost volna, takže si vlastně nemám na co stěžovat. Volno je pro mě důležité, nerada bych totiž zanedbávala drahého a Jessinku- naši buldočí fenečku, která nám (mně teda určitě) zpestřila život neskutečným způsobem. Když ráno vstávám dřív a vidím je oba, jak roztomile spinkají vedle sebe, mám tak nějak pocit, že spolu zvládneme všechno.

Jinak naše soužití s drahým pokračuje dobře. Mně osobně se to moc líbí, máme vlastní prostor, klid a můžeme si všechno zařídit podle sebe. Posunuli jsme se zase o něco dál a je to víc než fajn. Samozřejmě se nám občas nevyhnou nějaké konflikty, zbytečné hádky, horší nálady. Někdy se cítím děsně ukřivděně, no zkrátka jako největší chudinka na světě. Pak se mi to ale rozleží v hlavě a musím si říct, že dokážu být opravdu nevděčná.

No a v neposlední řadě, za týden se k tomu všemu znovu přidá i školní kolotoč. Doufám, že jsem za ty tři měsíce nevyšla ze cviku a budu pokračovat v dobře našlápnuté roli pilné studentky. :-D Ale zezačátku to dá nejspíš práci, nevím jak se zase donutím učit, tak nějak jsem si odvykla od čučení do skript. No ale budu si muset zase rychle zvyknout, to je mi jasné.
Mějte se!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 malaika-hatia malaika-hatia | Web | 16. září 2014 v 2:10 | Reagovat

Už jsem se o tebe bála. :-D Jsem ráda, že ti všechno klape, zní to jako takový dokonalý život.. :) Tak jen tak dál. :)

2 Beautiful sick mind Beautiful sick mind | Web | 6. října 2014 v 22:20 | Reagovat

Jéé, to jsem ráda, že jsi zpátky ;) a ještě radši slyším, že se máš skvěle. Já už do školy chodím pátý týden a celkem si v tom libuju.. asi to je tím, že je to poslední rok, tak se to snažím co nejvíc užít =). Naopak na praxi se netěším vůbec, ale snad se to otočí ;)-
Jinak gratuluju k bydlení! Musím se přiznat, že trochu závidím, už bych se taky nejraději přestěhovala s drahým do vlastního, ale zatím na to nejsou prostředky =/.
A brigáda snad bude fajn, tak ať se ti tam líbí =)

3 Betty Betty | 31. října 2014 v 22:02 | Reagovat

Drahá, pěkně na to sereš. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama