Otitulovaná

14. června 2016 v 13:03 | neverbeanother |  Zprávy ze života
Tak je to tady.

Vlastně je to tady už od minulé středy.

Úspěšně jsem završila tři roky studia a můžu se pyšnit Bc. titulem. Je to úsměvné, když to tady takhle píšu, ale v mém životě je to vlastně docela velký zlom. Vždycky když jsem viděla na facebooku svoje známé i neznámé na fotkách z promoce, svírající diplomy, děsně jsem jim záviděla. Záviděla a hlavne si myslela, že mně se tohle nemůže nikdy stát. Mluvilo ze mě moje nicotné sebevědomí a směs všelijakých komplexů, které jsem během svého života sesbírala. Však to znáte (teda aspoň doufám, že to znáte a nejsem jediný exot). Myslela jsem si, že na to nemám trpělivost, píli a snad ani inteligenci nebo co. A světe div se, i já to dokázala. A ukázalo se, že všechny tyto předpoklady mám plus ještě i jakési zapálení do celého toho studijního procesu, ačkoliv to mnohdy bylo o nervy a možná i o zdraví (o zdravý rozum určitě).

Dokonce toho studia ještě nemám dost, protože momentálně je jedno z mých největších přání to, abych se dostala na navazující magisterské, abych se mohla trápit ještě další dva roky. Tak snad to vyjde, ono to vlastně musí vyjít, nějak to cítím. Taky cítím to, že není ani jiná možnost, než aby to vyšlo. S bc. titulem v tomhle oboru moc zázraků nenadělám a přece nemůžu zůstat před branami navazujícího studia, teď, když se ze mě stala taková pilná a svědomitá studentka (šprtka).

Nicméně, teď mám před sebou (když vše vyjde tak, jak chci) 3 a půl měsíce volna, když nepočítám brigádu. Je to trochu divný, je mi 24 a říkám tomu pořád brigáda, ostatní to nazývají prací i když je to brigáda a já pořád jen brigádou, i když tam trávím stejně hodin, jako by to normální práce byla. Fakt zvláštní.

Tím nejdůležitějším jsem se pochlubila, ale je ještě dost věcí, o kterých psát. Dalšími tématy budou můj vztah a taky zajímavý pan profesor z vejšky. Ale to až příště.

Pac a pusu.

NBA
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Betty Betty | 17. října 2016 v 23:57 | Reagovat

denčo, piš něco. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama